KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837187
nr 1583 7187
Etsning
+ KOPPARSTICK, 2 st, Tire du cabinet de Monsier Le Brun rym: 39x33 cm, Johannes De Vaugirauld, yttermått inklusive ram: 49x41 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:33:44
150 kr
Etsning
nr 1583 7187
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 4 december 2023 |